Şanışer Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şanışer Fan SitesiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaSohbet ve RadyoLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Göz Animasyonu

YazarMesaj
mlhykc
Administrator
mlhykc

Takım : Fenerbahçe

Göz Animasyonu Empty
MesajKonu: Göz Animasyonu   Göz Animasyonu Icon_minitimeC.tesi Kas. 07, 2009 10:05 pm

1:Öncelikle bi tane Göz resmi bulun,
Göz Animasyonu 88949469
1-Ve Göz Resmimizi Duplicate edelim;
Göz Animasyonu 80653830

2:CW logomuzu layerimiza atalım;Burda dikkat etmemiz gerek nokta Şekil,yazı vb şeylerin oluşturduğumuz göz layerlerin arasında olmalıdır;Resimdeki gibi.

CW amblemini burdan indirebilirsiniz:https://2img.net/r/ihimizer/img220/618/cwamblem.png
Göz Animasyonu 26709000
Göz Animasyonu 68225042

2-Sonra Kesme araçlarından biriyle(mesala Lasso tool vb) Copy Layerımızın Gözün içerisini silelim,kestiğimiz kısım transparan olmalıdır.buna dikkat edelim,Resimdeki gibi;

Göz Animasyonu 45755519
Şimdi Window>Animasyon yolundan Animasyon pencerimizi açıyoruz.Resimli anlatımı takip edelim arkadaşlar;Ben Göz Rengi daha sonradan değiştirdim..

Göz Animasyonu 23560429
Göz Animasyonu 17713787
Göz Animasyonu 23243366
Göz Animasyonu 10269486

Sona doğru gelmeye başladık;Şimdi Tweene tıklayın ve Resimdeki ayarları yapalım;

Göz Animasyonu 55290133Göz Animasyonu 24578373

İşte Finalimiz;Göz Animasyonu 9fnalÇok Çok değişik çalışmalar yapabilirsiniz.hayal gücünüzü zorlamanız gerecek biraz..Selam ve Dua ile...
Ben Göz içerisine sonradan bayrağımızı ekledim,sizde yapmak siterseniz eğer küçük boyutlarda bir bayrak yapın veya bulun,gözün içerisine atın,Layer modunu Pin Light ve opacity değerini %40 olarak ayarlayın;İsterseniz kendi resminizi vb koyabilirsiniz,seçim sizin.
Göz Animasyonu Trkbayraimiz
http://saniserfan.forummum.com

Göz Animasyonu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güzel bir hareketli Yazı Animasyonu