Şanışer Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şanışer Fan SitesiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaSohbet ve RadyoLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ali Sabancı, Vodafone 3G+ reklamlarında

YazarMesaj
mlhykc
Administrator
mlhykc

Takım : Fenerbahçe

Ali Sabancı, Vodafone 3G+ reklamlarında Empty
MesajKonu: Ali Sabancı, Vodafone 3G+ reklamlarında   Ali Sabancı, Vodafone 3G+ reklamlarında Icon_minitimeÇarş. Kas. 11, 2009 3:59 pm

Ali Sabancı, Vodafone 3G+ reklamları için kamera karşısına geçti.

Türk iş dünyasının en önemli isimlerinden Ali Sabancı, Türkiye’ye Vodafone 3G+ teknolojisini anlatıyor.

Vodafone Türkiye, çok konuşulan 3G+ hizmeti için yeni bir reklam kampanyasına başlıyor. Kampanya reklam filmi Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ile Sabiha Gökçen Havalimanı’nda çekildi. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen çekimde Ali Sabancı reklam setine iş yaşamına ve şirketine yansıttığı dakikliğiyle tam zamanında geldi.
Vodafone reklamında rol almasını “Benim ve Pegasus’un dinamizmi ve hızı 3G+ ile çok örtüşüyor. Özellikle iş yaşamımda hıza çok önem veriyorum. Vodafone 3G+ hızıma tam anlamıyla uyum sağlayan bir teknoloji. Vodafone’un hizmetlerini sadece Türkiye’de değil, yurtdışına yaptığım iş ve özel seyahatlerimde de tecrübe ediyorum” diyerek açıkladı. Sabancı ayrıca dünyanın 3G lideri Vodafone’un, Türkiye’deki 3G+ hizmetleriyle fark yaratacağına dair inancını ve bu hizmetler konusunda tecrübesini paylaşarak Vodafone’un global başarısını Türkiye’ye de yansıttığını belirtti.

Oyunculuk kabiliyetiyle dikkat çeken Ali Sabancı, gönüllü olarak rol aldığı reklamın çekimleri esnasında set ekibiyle eğlenceli dakikalar yaşadı. Reklamın 5 Ağustos tarihinde yayına girmesi hedefleniyor.
http://saniserfan.forummum.com

Ali Sabancı, Vodafone 3G+ reklamlarında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vodafone'dan “Cep Kamu Tarifesi”
» Vodafone'dan konuşturan bayram paketi
» Vodafone'dan "Cep Çiftçi"