Şanışer Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şanışer Fan SitesiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaSohbet ve RadyoLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ArapLarın OsmanLıLara İhaneti

YazarMesaj
mlhykc
Administrator
mlhykc

Takım : Fenerbahçe

ArapLarın OsmanLıLara İhaneti Empty
MesajKonu: ArapLarın OsmanLıLara İhaneti   ArapLarın OsmanLıLara İhaneti Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 12:48 pm

Bakın peygamber efendimiz (s.a.v.) buyuruyor:
arabın arap olmayana üstünlüğü takvasındadır.
müslüman müslümanın kardeşidir o halde tüm müslümanlar kardeştir.

şimdi bir ailede bile kardeş kardeşe ihanet edebilirken hatta boğazlayabilirken arapların genelleme yapmıyorum islami açıdan inançları zayıf olanlardır mutlaka, yapmış olduğu bir hatayı pişirip pişirip sunmak türklüğümüze ve adetlerimize yakışmaz en başta islama aykırıdır.

bakın şimdi ben hiç bir konuya islam dışı yorum yapmam. ve sizlerin yapmış olduğu infazı şu an itibari ile israilin ekmeğine yağ sürmek olarak görüyorum.

evet şu anda bile aralarında bir dayanışma yok. gazze kan ağlıyor ama arap ülkelerinin kılı kıpırdamıyor. bırakın ülkeleri hamas ve el fetih dahi anlaşamıyor.

burada bize düşen böyle yaparsanız sonunuz bu olur mu demek.

şanlı türk ordusuyuz. cesaret ve kahramanlık bizden örnek alınır. bu doğru
ama unutmayın bedrin aslanları arplardı. ve haala içlerinde emperyalizmi içine sindiremeyen gerçek müslüman dediğimiz şerefli ve yiğit insanlar var. aynı şu anda bizde olduğu gibi.

kin ve nefret bu duygular islamda yoktur. bunlar şeytanın vesveseleridir.
bir zulüm var orada ve bu kadar pervasızca yorum yapacak kadar kanımıza girmiş olamaz yahudiler.
ben şahsen türkiyeyi ileride birleşmiş bir ortadoğunun lideri ve süper gücü olarak görüyorum.
maneviyatımızı kaybetmeyelim. cesaret bizdedir. yürek bizdedir. arap müslümanlar bu zulme seslerini çıkaramıyacak kadar alçalmışlarsa bizler öyle olmamalıyız olamayız zaten bize yakışmaz.
http://saniserfan.forummum.com

ArapLarın OsmanLıLara İhaneti
1 sayfadaki 1 sayfası