Şanışer Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şanışer Fan SitesiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaSohbet ve RadyoLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Underground - Ako Ft Canka - Beni Öldürürmüsün

YazarMesaj
mlhykc
Administrator
mlhykc

Takım : Fenerbahçe

Underground - Ako Ft Canka - Beni Öldürürmüsün Empty
MesajKonu: Underground - Ako Ft Canka - Beni Öldürürmüsün   Underground - Ako Ft Canka - Beni Öldürürmüsün Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 7:57 pm

Bir satırda öldüm ve kinim benim iz verir gömdüm ama nedense dirilmeni istedim kafada senaryo filimleri izledim seni yanliş tanımışım izin verin beach dedim kırılan camların suratımda izleri yıkılan camları yukarıdan izledik bulanınca kinlerim kibrit kur duygulara beton döktük bizdik bu bakısların film ve dudakların zehirdi apaçık yılandın tuzakların delildi sinsiyim bende artık hic bir sekilde yanıma gelme kancık rapla kaldım dört duvar arası kendisi kahbeydi döl kusar anası tokat gör surat kanasın sen oyunu oynadın ben kural aradım
Nakarat
Bilegimi kestim kan varmı baktım soguk bir beden var duyguları astım ellerimde darbeler ömrüm hümaştı istesem beni öldürürmüsün aşkım Bileklerim kesildi belki jiletlerımden once direklerim tılsımdı belki raplarımden ölme direklerim yıkıldı bende duraklarımda bekle mürekkebim sıkıldı bende dudaklarımsa nerde frenlerim frekti bastı korkularım ağrı sirenlerim yürekte cıktı dostlarıma cagrı gidenlerim kürekle kaldı tabutlara baglı dikenlerim mürekkebi aldı kağıtlara aktı sokaklarım kapkaraydı kimsecikler yoktu sakaklarım karla kaplı kimsesizler yurdu tokatlarım kanlar cıktı kirli sisle vurdu sokaklarım nabızı attı birbilizler kurdu naralarda nara bastım korkularıma nisbet carelerimi kayde aldım yokluklarıma hikmet agrılarımı sayma yazdım cocukluguma mihlet trenlerde rayda kaldı yolcularıma kısmet
Nakarat
bilegimi kestim kan varmı baktım soguk bir beden var duyguları astım ellerimde darbeler ömrüm hümaştı İstesem Beni öLdürürmüsün Aşkım
http://saniserfan.forummum.com

Underground - Ako Ft Canka - Beni Öldürürmüsün
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Underground'ın En İyi Mc'si Sizce Kim ?
» NFS : Underground 2 Trainer
» Need for Speed Underground 2 Hex ile Para Hilesi!!!!!
» Medusa Feat Rapozof ~ Affet Beni.
» Şanışer & Bela - Beni Unutma