Şanışer Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şanışer Fan SitesiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaSohbet ve RadyoLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Galatasaray 'fena' karıştı

YazarMesaj
mlhykc
Administrator
mlhykc

Takım : Fenerbahçe

Galatasaray 'fena' karıştı Empty
MesajKonu: Galatasaray 'fena' karıştı   Galatasaray 'fena' karıştı Icon_minitimePtsi Kas. 23, 2009 5:59 pm

Galatasaray 'fena' karıştı Gspota22-19277_501

Galatasaray'da basketboldaki skandalın artçı sarsıntıları sürüyor.

Yönetim kurulunun Yiğit Şardağ'ın istifasını kabul ettiği toplantının perde arkasında büyük tartışma ve çekişmelerin yaşandığı ortaya çıktı. Basketboda yaşanan skandal sonrasında eski başkan Özhan Canaydın'ın "Burası sarımsakspor mu? Sokak kulübü yönetirse böyle olur şeklindeki" eleştirisi, sarı kırmızılı yönetimde ayrı bir kavgaya neden oldu.

Toplantıda yöneticilerden Sinan Kılıç'ın Özhan Canaydın'ın bu açıklamasını eleştirmesi ve "Nasıl acayip bir adam, bu lafları nasıl söyler büyük ayıp etti" diye çıkışması üzerine, yönetim kurulu toplantısında bulunan Mehmet Helvacı, Faruk Bil ve Ahmet Dedehayır'ın, Sinan Kılıç'ın üzerine yürüdükleri öğrenildi. Bu üç yöneticinin Özhan Canaydın'a hakaret ettiğini ileri sürerek Sinan Kılıç'a doğru yöneldikleri ve Ahmet Dedehayır'ın Sinan Kılıç'ı dövmek için hamle yaptığı belirtildi. Toplantıyı ağır grip olduğu halde yöneten başkan Adnan Polat'ın kavgayı güçlükle önlediği ve yaşanan tartışmadan büyük üzüntü duyduğu bildirildi. Bu tartışma sonsasında Sinan Kılıç'ın Özhan Canaydın'a sarfettiği sözlerden geri adım atması üzerine tartışma yatıştı ve Yiğit Şardan'ın istifasının kabulu ile toplantı sona erdi.
http://saniserfan.forummum.com

Galatasaray 'fena' karıştı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fenerbahçe'ye fena salladı!
» Süper Hareketler (Fena Kapışıyorlar)
» Galatasaray'da bir domuz gribi daha!
» ATATÜRK'ÜN GALATASARAY LİSESİ'NE ARMAĞAN ETTİĞİ İMZALI RESİM