Şanışer Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şanışer Fan SitesiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaSohbet ve RadyoLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Şanışer MK dergisi röportajı (:

2 posters
YazarMesaj
mlhykc
Administrator
mlhykc

Takım : Fenerbahçe

Şanışer MK dergisi röportajı (: Empty
MesajKonu: Şanışer MK dergisi röportajı (:   Şanışer MK dergisi röportajı (: Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 8:38 pm

MK:Harika sözler yazıyorsun.Nelerden esin alıyorsun ?
Şer:Söz yazımı sırasında ana konum "sorunlar" ki bunlardan üzerinde yaşadığımız dünyada binlerce var.

MK:Sevgi Selinim çok güzel bir aşk parçası...Kalbini bu kadar ortaya koyan bir şarkı yaparken çekincelerin oldumu ?
Şer:Elimden geldiğince çekinmeden yazarım sözlerimi.Bana böyle şeyler hissetiren biri varken böyle bir şarkı yapmamam ayıp olurdu.

MK:Antalya'dan sonra İst. nasıl ?
Şer:16 yaşıma kadar İstanbul'da büyüdüm ve şimdi yine burdayım.Müziğin kalbi burası ve şikayet etmeye hakkım yok.Alıştım da milyonlarca insan gibi geçinip gidiyorum.

MK:Underground'da bulunan arkadaşlara tavsiyelerin varmı ?
Şer:Eğer bu iş onlar için çok değerli değilse uzak dursunlar derim .

MK:Çok klasik olacak ama neden Şanışer Methüsena ismini seçtin ? Anlamı ne?
Şer:Şanışer,namı kötü olan birini tasvir ediyor.Hayatım boyunca çok yanlış anlaşılmış bir adamım ben.Sanırım bu yüzden seçtim bu ismi.Methüsena yüceltmek demek eski dilde.Fakat bu bir hataydı.artık kullanmayı düşünmüyorum.

MK:Müziğe başlamanın hikayesini anlatır mısın ?
Şer:1999'Da Türkçe rap dinlemeye başladım.2000'in sonunda home pc'imde amatör demo kayıtlar almaya başladım.

MK:Fanlarıma duyrulur facebook kullanmıyorum diyorsun.Facebook'tan çok dertilisin anladığımız kadarıyla...Senin ismini kullanarak kız arkadaş edinmeye çalışanlar mı oluyor ?
Şer:Evet ama facebook maillerime geri döndü ve sahte profilleri sildiler.Çok mağdur oldum.Ama benim adıma insanlarla konuşan ve benim hakkımda alan yanlış dedikodular çıkartan bu şahıslar yüzünden!

Hangi şarkısında neye gönderme var ? Bölümü

Aşk bu dünyada war oLan en güzeL ve sade şey
Şerünya hiç hoş bir yere doğru gitmiyor.Binlerce çirkin şeyin arasında sanırım biz insanlara bir sevgi kaldı insanlığın olduğunu hatırlatan.

Patates Kafiyeler
Şer:Raple alakası olsun olmasın herkesin basitçe aklına gelebilecek kafiyeler,örneğin;yok,çok,tok,ok ...

Zencilerden çalarken 5 lafının dördünü
Bazı MC'ler şarkılarını yabancı rap parçalarından çevrilmiş sözlerden oluşturuyor resmen.Buna bir sitemim var.Benim gibi tamamen yüreğinden gelen sözler yazan birçok arkadaşım gibi bu durumu kaldırmakta zorluk çekiyorum.

Harbici Rap diye didinen yok
Çok fazla dinleyeni,çok fazla icra edeni var.Ama rap müziğin yavaş gelişiminin en büyük sebebi,kimsenin rap kültürünü ya da en azından bu işi yapan insanları düşünmemesi...

En çok Bob Dylan ile düet yapmak isterim.
En kral rapçi Big Pun
Asla hayvan postlarından yapılan şeyler giymem !
Rap yapmasaydım Mutsuz olurdum.
Okulda Matematik dersiyle başım dertteydi!
Bir çizgi film kahramanı olsaydım Red kit olurdum.
http://saniserfan.forummum.com
$äñişëR¨èLîF~
Şanışer Kolik
$äñişëR¨èLîF~

Takım : Galatasaray

Şanışer MK dergisi röportajı (: Empty
MesajKonu: Geri: Şanışer MK dergisi röportajı (:   Şanışer MK dergisi röportajı (: Icon_minitimePerş. Ara. 03, 2009 9:33 pm

Teşekkürler Smile

Şanışer MK dergisi röportajı (:
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ŞanışerFan.Com Şanışer Röportajı !! [2009]
» Şanışer Video Röportajı - Ankara
» Şanışer Olay Tv Röportajı ( Video )
» Şanışer ft. Rifat Al-zein & Bedbin & Zeus - Korku Flimi( Şanışer Verse )
» Eminem Röportajı